Системы рулонных штор HI-Tech
Топ 10 компаний
Вся лентаИнфоцентр
05.06.20 Актуальная информация

для партнёров компании Декосан

05.06.20 График работы компании Интерьер Плюс в июне

Информация для партнёров компании

18.05.20 Новости Декосана

Компания предоставляет партнёрам новые возможности.

30.03.20 Нові терміни InterBuildExpo

InterBuildExpo 2020 знову перенесено!

12.03.20 InterBuildExpo 2020 перенесено!

Дивись нові терміни виставки
Назад к спискуИнфоцентр
15.06.20

Зміни у Нової Пошти

Шановні колеrи!

Багато з вас роблять відправлення по Україні за допомогою Нової Пошти.

Звертаємо Вашу увагу, що у цього перевізника відбулись зміни щодо розмірів вантажів, які приймаються/надсилаються з Поштових відділень.

Наразі максимальна довжина вантажу, який можна відправити з поштових відділень, зменшена з 150 до 120 см. Відповідні зміни внесені в Умови надання послуг.

В разі, якщо довжина посилки перевищує 120 см, її можна відправити з вантажного відділення вашого міста.

Такий розподіл оптимізує логістику, прискорить подальше сортування відправлень і, як результат, дозволить прискорити доставку.

І головне - вантажі та посилки приїдуть до адресата цілими та неушкодженими. Від цього виграють всі – і відправники, і отримувачі.

Типи відділень:

  • Вантажне відділення – відділення, в якому здійснюється приймання/видача відправлень фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 1000 кг на одне місце, довжиною не більше ніж 300 см та шириною і висотою не більше ніж 170 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки. В окремих випадках допускається приймання/видача відправлень максимальною фактичною вагою не більше ніж 1100 кг на одне місце та висотою не більше ніж 220 см.
  • Поштове відділення – відділення, в якому здійснюється приймання/видача відправлення фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 30 кг на одне місце або на одну експрес-накладну та з максимальною довжиною однієї зі сторін не більше ніж 120 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки.
  • Поштове відділення (з обмеженням за вагою) – відділення, у якому здійснюється приймання/видача відправлення фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 5 кг на одну експрес-накладну із максимальною довжиною однієї зі сторін не більше ніж 60 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки.


Комментарии (0)
добавить комментарий

Esin Group (Внутрипакетные жалюзи)
 
Полезная информация
Последнее на форуме