Деревянные и бамбуковые жалюзи
Топ 10 компаний
Вся лентаИнфоцентр
07.09.20 Новости DLT-2020

Изменились даты проведения выставки.

24.08.20 З Днем Незалежності!

Вітаємо зі святом

11.08.20 Продажа столов для раскроя тканей

Декосан продаёт столы для порезки тканей для тканевых ролет

10.08.20 Design. Living Tendency 2020

Виставка має відбутися в обіцяні раніше дати.

28.07.20 Партнерам компанії Роліс

Компанія Роліс іде в щорічну відпустку

13.07.20 Пополнение коллекции у SUNNY TM

На этот раз - тканей для римских штор.
Назад к спискуИнфоцентр
15.06.20

Зміни у Нової Пошти

Шановні колеrи!

Багато з вас роблять відправлення по Україні за допомогою Нової Пошти.

Звертаємо Вашу увагу, що у цього перевізника відбулись зміни щодо розмірів вантажів, які приймаються/надсилаються з Поштових відділень.

Наразі максимальна довжина вантажу, який можна відправити з поштових відділень, зменшена з 150 до 120 см. Відповідні зміни внесені в Умови надання послуг.

В разі, якщо довжина посилки перевищує 120 см, її можна відправити з вантажного відділення вашого міста.

Такий розподіл оптимізує логістику, прискорить подальше сортування відправлень і, як результат, дозволить прискорити доставку.

І головне - вантажі та посилки приїдуть до адресата цілими та неушкодженими. Від цього виграють всі – і відправники, і отримувачі.

Типи відділень:

  • Вантажне відділення – відділення, в якому здійснюється приймання/видача відправлень фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 1000 кг на одне місце, довжиною не більше ніж 300 см та шириною і висотою не більше ніж 170 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки. В окремих випадках допускається приймання/видача відправлень максимальною фактичною вагою не більше ніж 1100 кг на одне місце та висотою не більше ніж 220 см.
  • Поштове відділення – відділення, в якому здійснюється приймання/видача відправлення фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 30 кг на одне місце або на одну експрес-накладну та з максимальною довжиною однієї зі сторін не більше ніж 120 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки.
  • Поштове відділення (з обмеженням за вагою) – відділення, у якому здійснюється приймання/видача відправлення фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 5 кг на одну експрес-накладну із максимальною довжиною однієї зі сторін не більше ніж 60 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки.


Комментарии (0)
добавить комментарий

 
 
Продукция компании Decosun
Полезная информация
Последнее на форуме