Топ 10 компаній
Вся стрічкаІнфоцентр
25.12.23 Віаємо з Різдвом!

Все буде Україна!

22.12.23 Графік роботи компанії Інтер'єр Плюс

Як працює компанія у період різдвяних та новорічних свят

21.12.23 Графік роботи компанії Велюкс

Як працюватиме компанія у святкові дні

11.12.23 Зміни в графіку роботи компанії Прок

Як працює компанія у святкові дні

11.12.23 Зміни в графіку роботи компанії Decosun

Як працює компанія у святкові дні

11.12.23 Зміни в робочому графіку компанії Роліс

Як працює компанія у святкові дні
Все про жалюзі, маркізи та штори

Таке, на перший погляд, просте завдання як декорування вікон, може насправді виявитися важкою проблемою через різноманітність систем, матеріалів і технологій, що застосовуються для цього. Але все стає набагато простіше, якщо чітко уявляти, для чого все це потрібно. Ви хочете захистити себе від цікавих поглядів або регулювати інтенсивність сонячних променів, що потрапляють в приміщення? Ви хочете, щоб це було функціонально та стильно? Якщо так, то Ви точно розумієте основні завдання віконного декору: забезпечення приватності, регулювання світлопропускання, надання індивідуальності приміщенню, гранична функціональність.

Приватність не є проблемою для людей, які живуть на безлюдному острові. Для решти ця проблема є актуальною. Для її вирішення застосовуються різні засоби: штори, тюлі, гардини, різні види жалюзі або їх комбінації. Штори і тюлі, як правило, закривають віконний отвір цілком. Якщо вони виконані з напівпрозорих тканин, то зможуть приховувати те, що відбувається в приміщенні, від сторонніх очей тільки протягом світлового дня. З настанням темряви через використання внутрішнього освітлення вони перестають бути перешкодою для цікавих очей. У разі, якщо застосування таких штор необхідне, їх можна доповнити рулонними шторами з відповідною тканиною або горизонтальними жалюзі на світловий проріз вікна. Штори-плісе «День-Ніч» дозволяють комбінувати прозору тканину вгорі з непрозорою - внизу, забезпечуючи одночасно з приватністю доступ світла в приміщення. Дерев'яні жалюзі та бамбукові ролети – чудові засоби для забезпечення приватності.

Проблема світлопропускання дуже актуальна, т.к. попадання прямих сонячних променів може заважати відпочинку або роботі, а також бути згубними для шпалер, меблів, картин та інших елементів інтер'єру. Відмінно регулюють інтенсивність світлового потоку вертикальні жалюзі, горизонтальні – з алюмінію чи дерева, ролети системи «Delight». Бамбукові ролети та рулонні штори можуть, залежно від ступеня світлопропускання полотна, або розсіювати сонячне світло, або повністю блокувати його потрапляння до приміщення при використанні тканин типу Black-out.

Елементи віконного декору одночасно є частиною інтер'єру приміщення, виконаного в тому чи іншому стилі. Величезний вибір тканин і систем для рулонних штор і штор-плісе, вертикальних жалюзі, видів дерева для дерев'яних і палітра кольорів ламелей для горизонтальних алюмінієвих жалюзі, а також асортимент полотен для бамбукових ролет, дозволяють виконати віконний отвір так, щоб він став ще однією важливою деталлю , що підкреслює вибраний стиль. Елементами вибору можуть бути навіть грузики, у тому числі дизайнерські, тасьма у виробах з дерева та ланцюги управління різних видів.

Управління всім цим розмаїттям може бути механічним, за допомогою шнура, тростини або ланцюга керування, або автоматичним - електропривод, керований з дистанційного пульта або настінного перемикача. Виведення управління може бути з будь-якої зручної для експлуатації сторони. Всі перелічені системи можуть бути встановлені в отвір, або на вікно будь-якої конфігурації.

Таким чином, залежно від особистих уподобань та польоту дизайнерської думки, з усього різноманіття систем для декору вікон можна вибрати таку комбінацію для забезпечення приватності, світлопропускання, функціональності та стилю, яка влаштує особисто Вас. Інструментів для цього достатньо.

 

 

Текст для наших російськомовних користувачів:

Такая, на первый взгляд, простая задача как декорирование окон, может на деле оказаться трудноразрешимой проблемой из-за многообразия систем, материалов и технологий, применяемых для этого. Но все становится намного проще, если четко представлять себе,  для чего все это нужно. Вы хотите оградить себя от посторонних любопытных взглядов или регулировать интенсивность солнечных лучей, попадающих в помещение? Вы хотите, чтобы это было  функционально и стильно ?  Если да, то Вы точно понимаете основные задачи оконного декора : обеспечение приватности, регулировка светопропускания, придание индивидуальности помещению, предельная функциональность.

Приватность не является проблемой для людей, живущих на необитаемом острове. Для всех остальных эта проблема является актуальной. Для ее решения используются различные средства : шторы, тюли, гардины, различные виды жалюзи либо их комбинации. Шторы и тюли, обычно, закрывают оконный проем целиком. Если они выполнены из полупрозрачных тканей, то смогут скрывать происходящее в помещении от посторонних глаз только на протяжении светового дня. С наступлением темноты, из-за использования внутреннего освещения, они перестают быть преградой для любопытных глаз. В этом случае, если применение таких штор необходимо, их можно дополнить рулонными шторами с соответствующей тканью или горизонтальными жалюзи на световой проем окна. Шторы-плиссе «День-Ночь», позволяют комбинировать прозрачную ткань вверху с непрозрачной – внизу, обеспечивая одновременно с приватностью доступ света в помещение. Деревянные жалюзи и бамбуковые ролеты – прекрасные средства для обеспечения приватности.

Проблема светопропускания очень актуальна, т.к. попадание прямых солнечных лучей может мешать отдыху или работе, а также быть губительными для обоев, мебели, картин и др. элементов интерьера. Отлично регулируют интенсивность светового потока вертикальные жалюзи, горизонтальные - из алюминия или дерева, ролеты системы «Delight». Бамбуковые ролеты и рулонные шторы могут, в зависимости от степени светопропускания полотна, либо рассеивать солнечный свет, либо полностью блокировать его попадание в помещение при использовании тканей типа Black-out. 

Элементы оконного декора одновременно являются частью интерьера помещения , выполненного в том или ином стиле. Огромный выбор тканей и систем для рулонных штор и штор-плиссе, вертикальных жалюзи , видов дерева для деревянных и цветовая палитра ламелей для горизонтальных алюминиевых жалюзи, а также ассортимент полотен для бамбуковых ролет, позволяют выполнить оконный проем так, чтобы он стал еще одной важной деталью , подчеркивающей выбранный стиль. Элементами выбора могут быть даже грузики, в том числе и дизайнерские, тесьма в изделиях из дерева и цепи управления разных видов.

Управление всем этим разнообразием может быть механическим, с помощью шнура, трости или цепи управления, или автоматическим – электропривод , управляемый с дистанционного пульта или настенного ( внутристенного) переключателя. Вывод управления может быть с любой удобной для эксплуатации стороны. Все перечисленные системы могут быть установлены в проем или на проем, либо на окно любой конфигурации.

Таким образом, в зависимости от личных предпочтений и полета дизайнерской мысли, из всего многообразия систем для декора окон можно выбрать такую комбинацию для обеспечения приватности, светопропускания, функциональности и стиля,  которая устроит лично Вас. Инструментов для этого предостаточно…

 
 
 
Продукция компании Decosun
Корисна інформація
Останнє на форумі